Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Novinka RUPES: Webová aplikace BigFoot

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování

RUPES s radostí oznámil spuštění nové BigFoot Webové aplikace na korekci laku. Jedná se o inovativní nástroj, který pomáhá nalézt nejlepší kombinaci strojků, lešticích kotoučů a past RUPES pro dosažení optimálních výsledků při uživatelem definovaných proměnných, kterými jsou tvrdost laku a typ defektu.

 
Tento digitální nástroj byl vytvořen v odpovědi na často kladené otázky ohledně toho, jaká je nejlepší kombinace produktů BigFoot pro opravu různých defektů laku. 
Intuitivní design více než kdy dříve zjednodušuje definování doporučeného startovacího bodu v jakémkoliv procesu opravy povrchu, a i když žádná aplikace neumí poskytnout perfektní odpověď na každou situaci, návody v aplikaci BigFoot slouží jako skvělá výchozí reference pro nejvyšší pravděpodobnost úspěchu. 
Aplikace je dostupná také v češtině.
 
Jak se dostat do internetové aplikace na korekci laku BigFoot?
Naleznete ji na následujícím odkazu:
https://app.rupes.com/paint-correction/
Lze vytvořit i zástupce na ploše mobilního telefonu:
Android - Po kliknutí na odkaz se rovnou stáhne zástupce na plochu.
IOS - V aplikaci klikněte na ikonu sdílení ve spodní části stránky a zvolte „Přidat na plochu“. 
 
Jak aplikace funguje?
Aplikace je velmi intuitivní a snadno se používá. Pouze v pár krocích získáte doporučenou kombinaci produktů na základě Vašeho vstupu:
1. V horní části stránky zvolte typ laku přejetím prstem doprava nebo doleva. Na výběr budete mít mezi lakem opravovaným, standardním, měkkým, tvrdým a lepkavým.
2. Dále zvolte typ poškození: od lehkých po těžké škrábance, hologramy, chemické naleptání, oxidaci, pomerančovou kůru atd.
3. Nakonec zvolte leštičku BigFoot, kterou použijete. LH19, LHR15, LHR21, LK900 MILLE, LHR12E? Aplikace nabídne seznam nejlepší kombinace pro každý strojek a, pokud to bude nutné, navrhne před leštěním provést také fázi broušení. 
4. Aplikace BigFoot Vám zobrazí nejlepší možnou kombinaci lešticího kotouče a pasty kompatibilní se strojkem, který jste zvolili. RUPES ve většině případů doporučuje začít s navrhovanou kombinací strojku, kotouče a pasty ve snaze dosáhnout optimálního výsledku na zvoleném laku a poškození. 
Pamatujte na to, že aplikace provede doporučení na základě nejpravděpodobnější kombinace pro dosažení úspěšného výsledku. Může se ale stát, že bude pro danou situaci vyžadována úprava techniky nebo kombinace produktů. Zobrazený počet hvězd indikuje účinnost navržené kombinace.