Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Novinka v sortimentu R-M: Nové bezbarvé laky

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování

R-M představuje zcela novou generaci bezbarvých laků, se kterou zákazníci získávají náskok před konkurencí. Uvedeny byly celkem tři inovativní řady – Element, Advance a Pioneer. Nové produkty a služby vyhoví každému obchodnímu modelu.

 
Řada Element lakovnám umožňuje dosáhnout na každém projektu cenově výhodného a spolehlivého řešení. Rozmanitá, ekonomická a všestranná řada Element byla vyvinuta pro poskytování optimálních výsledků při zachování dobré ziskovosti. 
 
 
Řada Advance je speciálně navržena tak, aby s ní lakovny dosahovaly vysoké produktivity, účinnosti a vynikajících výsledků. Zákazníci s ní pozvednou svůj výkon na zcela novou úroveň. 

 
 
Řada Pioneer představuje nejrevolučnější soubor řešení. Každý aspekt těchto produktů byl zdokonalen tak, aby vytvářely dokonalý povrch s dech beroucí kvalitou při zajištění udržitelnosti. Všechny materiály z této řady vlastní certifikát eSense značící jejich výrobu z obnovitelných zdrojů. Vysoce efektivní a ekonomická řada Pioneer zaručuje dosahování výjimečných výsledků.
 
„Každý v R-M je hrdý na to, že na trh jako první přinášíme vysoce produktivní a udržitelné řady bezbarvých laků. Naším cílem vždy bylo překonávat očekávání našich zákazníků pomocí řešení, jejichž základem jsou inovace,“ říká Norbert Grimmeisen, Sales Manager Region Central ve společnosti BASF Automotive Refinish Coatings Solutions.