Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Novinka v sortimentu SCANGRIP: Modernizovaná čelová svítilna I-VIEW

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování

Společnost SCANGRIP představila modernizovaný bestseller - čelovou svítilnu I-VIEW.


Ke značnému vylepšení došlo z hlediska světelného výstupu, kapacity baterie a designu pro zlepšený výkon a uživatelský komfort. Díky tomu je čelová svítilna SCANGRIP I-VIEW nyní ještě konkurenceschopnější a unikátnější!

V porovnání s předchozí verzí byl světelný výstup navýšen z 250 na 400 lumenů, díky čemuž poskytuje novinka extrémně výkonné osvětlení. Vylepšená čelovka I-VIEW je vybavena funkcí plynulého stmívání, která uživateli umožňuje upravit světlo v rozsahu 10-100%. Design je moderní a dynamický. V přední části se nachází indikátor stavu baterie.

Pro někoho je důležité mít čelovku s dlouhou výdrží baterie, která vystačí na celý pracovní den. To bylo v procesu vývoje jedním z hlavních cílů. Proto SCANGRIP vyvinul SCANGRIP POWERBANK speciálně pro I-VIEW jako volitelné příslušenství, které prodlužuje celkový funkční čas na 5,5 hodiny při plném výkonu. V praxi uživatel v průběhu dne využije funkci plynulého stmívání pro úpravu světla, což znamená, že bude veškeré potřebné světlo dostupné pro ty nejnáročnější úkoly po celý den.
 


S novou výkonnou lampou I-VIEW a její dlouhou výdrží baterie získá zákazník čelové světlo skutečně navržené pro práci a určitě nejkonkurenceschopnější čelovou svítilnu na trhu pro profesionály. 

Nová lampa I-VIEW (03.5626) během srpna postupně nahradí současnou verzi (03.5026). Powerbanku už lze nyní objednat a bude dostupná od poloviny září.