Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Pozvánka na online seminář RUPES - Planetární vs. excentrický pohyb

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování

Zveme Vás na další online webinář RUPES, který porovná planetární pohyb s excentrickým, plánovaný na čtvrtek 8. října 2020 od 16:00 středoevropského času.


Který pohyb je lepší? Potřebujete oba? Kdy byste měli použít jeden nebo druhý? V kategorii orbitálních strojků s dvojím pohybem existují dvě podkategorie, planetární a excentrické. Víte však, jak rozdíl mezi nimi ovlivňuje výkon? V tomto díle webinářů ze série RUPES C.O.R.E. se technický tým RUPES detailně podívá na oba pohyby, specifické výhody každého z nich a kdy jsou optimální volbou v různých aplikacích.
Přednášejícími budou:
Jason Rose - Globální ředitel školení RUPES
Fabrizio Gagliardi - Manažer školení RUPES
Todd Helme - Technický specialista RUPES

Pro účast na webináři je třeba se registrovat kliknutím na odkaz níže a vyplněním polí. Následně obdržíte potvrzující e-mail s odkazem na webinář.
Odkaz pro registraci
Webinář bude prezentován v angličtině.

Tipy pro optimalizovaný zážitek z webináře:
1. Přihlaste se o pár minut dříve kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vašeho e-mailu po registraci, abyste se ujistili, že se můžete úspěšně připojit k webináři. 
2. I když lze webinář sledovat i na chytrém telefonu, nejlepší zážitek budete mít na tabletu nebo na počítači v režimu celé obrazovky.
3. Buďte připraveni na výuku, dělejte si poznámky a zapojte se!

Pokud se nemůžete zúčastnit živého přenosu, nic se neděje! Registrujte se a bude Vám zaslán e-mail s odkazem na záznam webináře.
Událost bude živě i na Facebooku, ale pokud se chcete na něco zeptat, musíte se zaregistrovat a zúčastnit webináře.