Prémiové autolaky

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování


R-M, prémiová značka autolakýrnických opravárenských materiálů skupiny BASF a celosvětově preferovaný partner mezi nejvýznamnějšími výrobci vozidel.

Na trhu se vyskytuje již od roku 1919.

V sortimentu značky R-M se nachází několik kompletních řad produktů vytvořených pro splnění každého požadavku - Onyx HD (vodou ředitelný systém metalických a perleťových vrchních laků), Uno HD (pastelové vrchní laky), Diamont (vrchní laky na bázi rozpouštědel) a Graphite HD (vrchní laky pro užitková vozidla).

Barevná databáze R-M obsahuje všechny barevné odstíny od roku 1913. Rychlého a přesného vyhledání správného barevného odstínu lze dosáhnout dvěma způsoby. Prvním je koloristický nástroj Colormaster, který jako první opustil koncepci tištěných kartiček a přišel s kartami stříkanými skutečným opravárenským materiálem, díky čemuž vede celosvětově v přesnosti a efektivitě. Druhým způsobem je spektrofotometr Colortronic využívající pokročilou technologii snímání.

V softwarových programech R-M, kterými jsou Color Data, Color Explorer 2 a Shopmaster, lze najít užitečného pomocníka pro řešení nejrůznějších požadavků, od rychlého a přesného vyhledání barevného odstínu až po kontrolu nákladů, agendu skladu a správu zakázek.

R-M záleží na vzdělávání svých zákazníků pro co největší zefektivnění jejich práce. Svědčí o tom nabídka kompletního portfotlia seminářů a praktických školení zaměřených na všechny problematiky autolakýrnictví. Týdenní školení probíhají v jednom z nejmodernějších školicích center vybudovaném ve francouzském Clermontu nedaleko Paříže.

Výhradním distributorem této značky do České republiky je právě naše firma.