Učebnice AUTOLAKÝRNÍK

Bučan s.r.o. Odborný obchod a servis profesionálního lakování

„AUTOLAKÝRNÍK – příručka výuky a pro specialisty povrchových úprav vozidel“ je publikací, která citelně chyběla na našem trhu déle než 60 let.


Je nejrozsáhlejším dílem tohoto druhu od roku 1959. Kniha prezentuje v obecné rovině problematiku povrchových úprav vozidel ve všech souvislostech – historických, technologických, ekonomických a legislativních. Je doplněna o dosud chybějící terminologii odpovídající aktuálnímu stavu vývoje opravárenských technologií. Kniha zahrnuje názorné obrázky a je opatřena závěrečným rejstříkem. Na přípravě publikace se podílely desítky tuzemských i zahraničních odborníků a institucí.
 

Je vhodná pro širokou obec zájemců – studenty a pedagogy škol (učňovských, středních a vysokých), lektory a účastníky teoretických a praktických školení, knihovny (veřejné, školní, firemní), redaktory odborných časopisů a serverů, překladatele technických dokumentů, pracovníky PR, soudní znalce, specialisty importérů a distributorů (vozidel, materiálů a technologií autolaků), řídící a ostatní pracovníky výrobních i opravárenských autolakoven, amatérské lakýrníky, jakož i tzv. veteránisty.
 

K dostání u naší společnosti:
Učebnice AUTOLAKÝRNÍK